Nasze certyfikaty:

Nagrody i wyróżniania:

Zastanawiasz się, dlaczego nasze produkty są aż tak dobre?

Ponieważ jest zawsze świeże, dzięki procesowi technologicznemu pozwalającemu na wytwarzanie setów o wysokich walorach odżywczych i wyjątkowo długim terminie przydatności do spożycia.

Ponieważ szczegółową kontrolę jakości prowadzimy na wszystkich etapach produkcji – od kupowania i przygotowywania składników, przez składowanie, aż po pakowanie i wysyłkę.

Ponieważ mamy wdrożone systemy potwierdzające wysoką jakość i bezpieczeństwo żywności – BRC i IFS oraz nadany Numer Weterynaryjny, który posiadamy jako jedni z nielicznych w tej branży.

Ponieważ gwarantujemy jakość, współpracując tylko z tymi producentami surowców, którzy mają certyfikaty Globatl GAP (producenci żywności), BRC, IFS i FSSC 22000Food (przetwórcy żywności) oraz BRC loP (producenci opakowań).

Ponieważ prowadzimy zrównoważoną i odpowiedzialną działalność, wybierając tylko tych dostawców, którzy postępują zgodnie z zasadami fair play oraz social responsability.

Ponieważ szanujemy środowisko, prowadząc recycling opakowań, folii i kartonów oraz postępując zgodnie z normami wyznaczonymi przyznanym certyfikatem ECO CYKL.

Ponieważ znamy pochodzenie naszych surowców, dzięki współpracy tylko z tymi dostawcami, którzy mogą przedstawić pełną dokumentację dotyczącą źródła pochodzenia danego składnika.

Ponieważ na piątkę z plusem zaliczamy wszystkie planowane i niezapowiedziane audyty ze strony współpracujących sieci handlowych oraz pracowników Inspekcji Weterynaryjnej.

Ponieważ pracujemy z pasją, a o nasze produkty dba każdy ze 170 świetnych pracowników!