Z ogromną dumą prezentujemy wspaniały medal „Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu 2017”.

Medal „Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu 2017” otrzymaliśmy za dynamikę rozwoju modelowego przedsiębiorstwa w branży spożywczej dzięki uruchomieniu nowej linii produkcyjnej oraz za walory smakowe nowych produktów: onigiri i wrap. Z wielką radością odebraliśmy wyrazy uznania ze strony Starosty Poznańskiego, Pana Jana Grabkowskiego, który pogratulował nam wytrwałości, pracowitości i innowacyjności.

Dodajmy, że przedsięwzięcie „Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu” organizowane jest od połowy lat 90. XX wieku, a jego niezmiennym celem jest wyłanianie oraz promowanie firm mających na swoim koncie szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne.

Do konkursu zgłosiliśmy nasze nowości – Onigiri4You oraz Wrap4You, świetne przekąski kategorii „food to go”, wygodne do zjedzenia nawet podczas podróży. Kapituła konkursowa doceniła je za innowacyjność oraz smak, który bronią dzięki temu, że bazują na sprawdzonych składnikach pochodzących wyłącznie od certyfikowanych dostawców. Poza tym jury zwróciło uwagę na unikalny sposób pakowania, dzięki któremu przekąski zachowują świetny smak, świeżość i wartości odżywcze, a także atrakcyjne, dołączane dodatki – sosy oraz nowość – chusteczki nawilżane, pozwalające odświeżyć dłonie przed i po zjedzeniu.

Cóż możemy dodać ze swojej strony? Otrzymane wyróżnienie to ogromny zaszczyt, ale też motor mobilizujący do podejmowania kolejnych działań na rzecz rozwoju i innowacji. Dziś zatrudniamy ponad 170 osób, i ta nagroda tak naprawdę należy się każdej z nich. Bo to dzięki ludziom możemy rozwijać naszą ofertę, możemy odpowiadać na wszystkie potrzeby naszych klientów, a jednocześnie pretendować do wygranych w tak znakomitych konkursach.