Mamy coraz mniej czasu, dlatego coraz częściej sięgamy po pyszne dania gotowe. Na szczęście nasze zestawy i onigiri kupisz w sklepach E.Leclerc.

Dzisiejsze życie toczy się w zawrotnym tempie i choć chcemy jeść zdrowo i regularnie, nie zawsze mamy na to czas. Na szczęście nasze zestawy i onigiri to dania smaczne i bogate w wartości odżywcze, które można szybko spożyć, bez konieczności podgrzania czy wyłożenia na talerz.

Sushi4You kupisz m.in. w sklepach E.Leclerc. Znajdziesz tu Haruto i Toshii, a także cztery rodzaje Sushi4You Onigiri. Onigiri, z angielskiego „rice ball”, to kulka ryżu wypełniona jednym, pożywnym składnikiem. W Sushi4You, zależności od wariantu, to łosoś wędzony, łosoś pieczony, tuńczyk oraz kurczak. Z kolei Sushi4You Haruto i Toshii to zestawy sushi. W Haruto znajduje się 9 kawałków sushi w postaci california roll, futomaków i hosomaków o różnych składnikach. Z kolei Toshii zawiera 15 kawałków sushi, w tym także nigiri z dużą krewetką 3L. Do obu zestawów dołączone są pałeczki oraz saszetki z sosem sojowym, imbirem i wasabi.