Za nami IV Morderczy Trening, podczas którego zawodnicy mieli okazję spróbować, a jednocześnie posilić się naszym Onigiri.

Energia przydała się, bo trasa wytyczona po Wielkopolskim Parku Narodowym liczyła 6 km. Po drodze uczestnicy musieli pokonać 38 przeszkód,  w tym m.in. dywan z opon, 3 ścianki o wysokości 3.20m, 2.70m oraz 2.20m, porodówkę, multi rig, przeprawy wodne, czołganie pod zasiekami, przechodzenie przez wrak czy wspinaczkę na naczepę typu łódka.


Rozgrzewkę przed startem poprowadziła Katja Potrzeba, a po wyścigu zawodnicy posilili się Sushi4You Onigiri, aby szybko odzyskać energię i uzupełnić spalone kalorie 🙂

Gratulujemy wszystkim, którzy podjęli wysiłek, a szczególne słowa uznania składamy na ręce osób, które zajęły podium!

Partnerem IV Morderczego Treningu był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mosinie. Realizacja wydarzenia nie była by możliwa bez wsparcia i zaangażowania sponsorów: Sushi Factory Sp. z o.o. Sp.k., DUET Nieruchomości, Imex Logistics Sp. z o.o., MB Shape, Benefit Systems SA, ECO-cars spółka z o.o., MARK-TRANS Binkowski, Produkcja i Rozlewnia Wód WIRENKA  oraz TOMASZ OLEJNICZAK PIEKARNIA „TOSMAK”.