Wiesz, skąd mamy pewność, że nasze zestawy są zdrowe?

W Sushi Factory nie tylko chcemy wiedzieć, skąd pochodzą surowce, które wykorzystujemy do produkcji naszych setów. My to po prostu wiemy! Dlaczego to takie ważne? Ponieważ tylko najwyższej jakości surowce zagwarantują, że uzyskamy smak porównywany z tym, który oferują topowe sushi bary. Dlatego jesteśmy bezwzględni dla naszych dostawców, których choć bardzo lubimy i szanujemy, obligujemy do posiadania i przedstawiania:

– Certyfikatu Global GAP (producenci żywności)

– Certyfikatów BRC, IFS oraz FSSC 22000Food (przetwórcy żywności)

– Certyfikatów ISO 9001:2008, BRC loP, deklaracji REACH (producenci opakowań)

– Pełnej dokumentacji, potwierdzającej źródło pochodzenia surowców (wszyscy dostawcy)

Dobre, bo sprawdzone!

Podstawa w sushi to oczywiście ryba. Dlatego łosoś, którego znajdziesz w naszych zestawach, pochodzi z kontrolowanych, norweskich hodowli, które uchodzą za najlepsze na całym świecie!
Ryż sprowadzamy z Włoch, od producenta posługującego się niezbędnymi certyfikatami ISO, który już od ponad 100 lat specjalizuje się w wytwarzaniu ryżu właśnie na potrzeby kuchni orientalnej! Co niezwykle ważne, producent ten korzysta ze specjalnego systemu fotowoltaicznego. Dzięki temu, że zasila urządzenia “czystą technologią”, czyli wykorzystując energię słoneczną, przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Aby nigiri było pyszne, ciesząc i oko i podniebienie, muszą się na nim znaleźć najlepsze składniki. Dlatego wykorzystujemy wyłącznie duże krewetki, czyli takie w rozmiarze 3L, które sprowadzamy dla Was prosto z Wietnamu. Pochodzą od naszego zaufanego dostawcy, co do którego mamy pewność, że przestrzega wszystkich zasad oraz posiada niezbędną certyfikację.

Nie wszystkie surowce pochodzą z zagranicy. Na przykład marchewka, rzodkiewka, ogórek, szczypior i papryka to dorobek polskich upraw. Są zawsze świeże, chrupiące i wolne od GMO!

Ważne jest to, co w środku i to, co na zewnątrz!

Dbając o środowisko naturalne, musimy zwracać uwagę na stosowane opakowania – folie i kartony. Musisz wiedzieć, że kupując nasze produkty, nie przyczyniasz się do degradacji natury. Jak to możliwe? Ponieważ:

  • Prowadzimy mądry recycling opakowań, folii i kartonów.
  • Postępujemy zgodnie z normami wyznaczonymi przyznanym certyfikatem ECO CYKL.

Co więcej, wymagamy, aby nasi producenci posługiwali się certyfikowanymi systemami zarządzania jakością:

ISO 9001:2008 (producenci kartonów i folii do onigiri)

BRC IoP i deklaracja REACH (producenci tacek)

BRC IoP (producenci folii do tacek sushi)