Na podium stanęliśmy obok wynalazcy stetoskopu do kontroli układu oddechowego dzieci, dystrybutora innowacyjnych materiałów budowlanych oraz przedstawicieli agencji reklamy internetowej.

Konkurs Poznański Lider Przedsiębiorczości organizowany jest wspólnie przez miasto Poznań i powiat poznański. Tegoroczna edycja odbyła się już po raz 15-ty. W każdej z czterech kategorii – start-up, mikro, mały i średni przedsiębiorca – wyróżniono po trzy albo cztery firmy, choć tylko jedna z nich otrzymała tytuł Lidera. To zaszczytne miejsce w kategorii średni przedsiębiorca przydało właśnie nam.

Firmy, które startują w tym konkursie, poddają się surowej ocenie. Ale co najważniejsze, za udział w nim nic nie płacą, tylko pokazują swoje osiągnięcia. A my dzięki temu chcemy je promować – mówił Jan Grabkowski, starosta poznański i przewodniczący kapituły konkursowej.


Tego tytułu nie można kupić. Aby zasłużyć na miano Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, trzeba poddać się surowemu regulaminowi i ocenie kapituły składającej się z samorządowców, naukowców, przedsiębiorców i bankowców. Zwyciężyć może wyłącznie solidna firma, która może pochwalić się konkretnymi dokonaniami i know-how.

Pamiętajmy, że w samym Poznaniu zarejestrowanych jest ponad 100 tys. Tym większy zaszczyt i duma z otrzymanej nagrody! Ze swojej strony możemy obiecać godnie reprezentować tytuł oraz dokładać wszelkich starań, aby powtórzyć sukces w kolejnych edycjach. Jednocześnie serdecznie dziękujemy wszystkim naszym klientom, kontrahentom, partnerom i oczywiście pracownikom, bez których nie bylibyśmy w stanie tak prężnie działać na rynku!